ZAMKNĘLI MOSTEK NAD ZIMNICĄ

  • 2
  •  
  •  
  •  
    2
    Udostępnienia

Ostatnio, możemy przekonać się o tym, że prezydent Lubina lubi zamykać i barykadować różnorakie przejścia w mieście. A co mi tam do tego ? Jak widać Robertowi wolno wszystko. A mieszkańcy? A kim oni są? Przecież do wyborów jest jeszcze trochę czasu, więc nie trzeba ich mamić pustymi obietnicami. Zresztą, złota zasada Owsiaka „RÓBTA CO CHCETA, jest w tym mieście podstawą w działaniach naszego włodarza.

Kładka w Lubinie

Najpierw barierki na al. Niepodległości, które nadal nie wiadomo dlaczego tam stoją i jakim prawem, zostało to przejście zamknięte, a teraz znów, jak chcemy wyjść na spacer, to musimy zrobić sobie bardzo długi spacer, bo pan Raczyński znów, zadbał o nasze zdrowie i zamknął kładkę łączącą dwa parki; Park Solidarności oraz skwer Zastawnika, pod małym wiaduktem kolejowym. Jak widać kolejna już złota zasada zostaje nam odświeżona: „SPORT TO ZDROWIE”.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że sami mieszkańcy nie mieli zielonego pojęcia, że mostek nad Zimnicą jest zamknięty. Przecież nikt w Urzędzie nie poczuwał się do tego, aby powiadomić o tym mieszkańców, bo kim oni są?

Jak wiemy pomysłowość mieszkańców, zwłaszcza dzieci, może zaskoczyć, ale to właśnie DZIECI, skracają sobie drogę i przechodzą po torach.

Pytanie do władz miasta: Czy musi dojść do jakiejś tragedii, abyście zaczęli myśleć? 

Myślę, że sami rządzący zapomnieli, że nie zostali wybrani na stołki przez siebie samych, tylko przez społeczeństwo, więc wypadałoby, aby zaczęli się liczyć z tymi, którzy na nich głosowali.

A oto jak jeden z mieszkańców, podsumował całe to zdarzenie: 

„Mam nadzieję, że urzędnicy w końcu się ockną i jak już zamknęli tą kładkę to szybko ją wyremontują i ponownie otworzą. Więcej szacunku i odpowiedzialności za społeczeństwo lokalne drodzy politycy – zakończył ojciec małego Marcela.”

Róbta co chceta lubin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *